Aukce 33
> Položka 97
Vaca Karel (1919-1989)
Racek, 1973
olej, plátno na kartonu, 57,5 x 42,5 cm
sign. UD Vaca 73
97
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 696
dosažená cena
18 000 Kč
Grus Jaroslav (1891-1983)
Náves, 1969
98
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Nemes Endre (1909-1985)
Pták, 1955
99
120 000 Kč / 4 640 €
vyvolávací cena:
Jíra Josef (1929-2005)
Partowo
100
38 000 Kč / 1 469 €
vyvolávací cena:
Čapek Josef (1887-1945)
Harmonikář, 1919-1920
101
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
Vlastislav Hofman (1884-1964)
Chesterton, 1919
102
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
Filla Emil (1882-1953)
Zátiší s mandolínou a klarinetem
103
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena: