Kubíček Jánuš (1921-1993)
Zátiší u okna, 1947
olej, plátno, rám, 66 x 46 cm
sign. PD Jánuš Kubíček 47, sign. na rubu plátna Jánuš Kubíček, Zátiší u okna, 1947
Pravost potvrzena Adamem Kubíčkem, synem J. Kubíčka.
108
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 928