Žufan Bořivoj (1904-1942)

Alej se starými stromy, kolem r. 1928

olej, plátno, rám, 64 x 94 cm
sign. s věnováním LD Žufan

Přiložen znalecký posudek PhDr. Václava Pajourka z r. 1996. Odborně posouzeno a konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.
110 aukce 33

vyvolávací cena 50 000 Kč € 1 933

pol. č.111
aukce: 33
20 000 Kč / 773 €
vyvolávací cena:
pol. č.112
aukce: 33
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
pol. č.113
aukce: 33
13 000 Kč / 503 €
vyvolávací cena:

pol. č.114
aukce: 33
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
pol. č.115
aukce: 33
35 000 Kč / 1 353 €
vyvolávací cena:
pol. č.116
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena: