Žufan Bořivoj (1904-1942)
Alej se starými stromy, kolem r. 1928
olej, plátno, rám, 64 x 94 cm
sign. s věnováním LD Žufan
Přiložen znalecký posudek PhDr. Václava Pajourka z r. 1996. Odborně posouzeno a konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.
110
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 933