Souček Karel (1915-1982)

Kytice, 1959

olej, karton, rám, sklo, 70 x 50 cm
sign. PD K. Souček 59

111 aukce 33

vyvolávací cena 20 000 Kč € 773

pol. č.112
aukce: 33
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
pol. č.113
aukce: 33
13 000 Kč / 503 €
vyvolávací cena:
pol. č.114
aukce: 33
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:

pol. č.115
aukce: 33
35 000 Kč / 1 353 €
vyvolávací cena:
pol. č.116
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
pol. č.117
aukce: 33
26 000 Kč / 1 005 €
vyvolávací cena: