Poš Jaroslav (1894-1970)

Předjaří, kolem r. 1950

olej, plátno, rám, 35 x 44 cm

Přiložen znalecký posudek PhDr. Václava Pajurka. J. Poš studoval AVU pod vedením J. Loukoty, J. Preislera, M. Švabinského a O. Nejedlého. Působil jako výtvarný pedagog. V r. 1940 otevřel Pošeho galerii, nyní U Řečických, kde pořádal výstavy Skupiny 42 a založil zde soukromou malířskou školu.
113 aukce 33

vyvolávací cena 13 000 Kč € 503

pol. č.114
aukce: 33
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
pol. č.115
aukce: 33
35 000 Kč / 1 353 €
vyvolávací cena:
pol. č.116
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:

pol. č.117
aukce: 33
26 000 Kč / 1 005 €
vyvolávací cena:
pol. č.118
aukce: 33
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.119
aukce: 33
8 500 Kč / 329 €
vyvolávací cena: