Aukce 33
> Položka 119
Líbal František (1896-1974)
Stoh slámy, 1966
olej, plátno na kartonu, rám, 18 × 24 cm
sign. PD F. Líbal '66
119
vyvolávací cena
8 500 Kč
€ 329
Líbal František (1896-1974)
Hráz u Sv. Víta
120
25 000 Kč / 967 €
vyvolávací cena:
27 000 Kč
dosažená cena:
Jiroudek František (1915-1991)
Krajina u Libochovic, 1957
121
24 000 Kč / 928 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Haša František (1880-1953)
Krajina s řekou
122
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
Líbal František (1896-1974)
Pole u Rožbachů, 1966
123
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
Procházková Linka (1884-1960))
Kytice
124
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
Procházka Antonín (1882-1945)
Matka s dítětem, po r. 1935
125
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena: