Aukce 33
> Položka 122
Haša František (1880-1953)
Krajina s řekou
olej, lepenka, rám, sklo, 24 x 28,5 cm
sign. PD F. Haša
122
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 193
Líbal František (1896-1974)
Pole u Rožbachů, 1966
123
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
Procházková Linka (1884-1960))
Kytice
124
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
Procházka Antonín (1882-1945)
Matka s dítětem, po r. 1935
125
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
Zamazal-Veris Jaroslav (1900-1983)
Pařížská dívka
126
24 000 Kč / 928 €
vyvolávací cena:
Novák Václav Vojtěch (1901-1969)Městečko v krajině, 1934
olej, karton, rám, sklo, 34 × 43,5 cm
127
5 000 Kč / 195 €
vyvolávací cena:
Randa Karel (*1912)
Silueta města (Vyšehrad?)
128
12 000 Kč / 5 464 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: