Novák Václav Vojtěch (1901-1969)Městečko v krajině, 1934

olej, karton, rám, sklo, 34 × 43,5 cm

sign. PD V.V. Novák 34
Malba nepatrně poškozena.

127 aukce 33

vyvolávací cena 5 000 Kč € 195

pol. č.128
aukce: 33
12 000 Kč / 5 464 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.129
aukce: 33
35 000 Kč / 1 353 €
vyvolávací cena:
pol. č.130
aukce: 33
20 000 Kč / 773 €
vyvolávací cena:

pol. č.131
aukce: 33
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.132
aukce: 33
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.133
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena: