Haša František (1880-1953)

Krajina s povozem

olej, lepenka, rám, sklo, 21 x 26 cm
sign. PD F. Haša

134 aukce 33

vyvolávací cena 4 000 Kč € 155

pol. č.135
aukce: 33
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.136
aukce: 33
45 000 Kč / 1 740 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.137
aukce: 33
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.138
aukce: 33
9 500 Kč / 367 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.139
aukce: 33
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.140
aukce: 33
38 000 Kč / 1 469 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena: