Aukce 33
> Položka 141
Filkuka Anton (1888-1957)
Zimní krajina, 1913
olej, plátno, rám, 42 × 56 cm
sign. LD Anton Filkuka, na zadní straně tužkou Der "Kubany"
im Nebel Böhmerwald Janner 1913
141
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 160
Tavík František Šimon (1877-1942)
Tržiště v Nice, 1912
142
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Podloubí na Uhelném trhu, 1908
143
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Stretti Zamponi Jaromír (1882-1959)
Nábřeží u Notre Dame
144
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Hradčany, Duha nad Jelením příkopem, 1916
145
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Seventh Avenue v noci, New York, 1929
146
45 000 Kč / 1 740 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
Zelený trh, 1908
147
6 500 Kč / 251 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: