Brožík Václav (11851-1901)
Studie Jana Husa, kolem r. 1883
olej, plátno, lak, 62 x 47,5 cm
odborně restaurováno
Přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové. Provenience: Z pozůstalosti osobního zbrojíře Černínského panství.
156
vyvolávací cena
70 000 Kč
€ 2 707
dosažená cena
130 000 Kč