Moravská gobelínová manafaktura
Gobelín
zn. MGM, Morava, Valašské Meziříčí, 10. léta 20. stol., výroba Moravská gobelínová manufaktura Valašské Meziříčí, vlna zdobeno třásněmi, ručně tkaný gobelín, rozměr 65 x 87 cm nepoškozeno
208
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 193