Aukce 33
> Položka 232
Kirsch F. Hugo (1873-1961)
Putti s divokou kočkou
malovaná sign. K, Rakousko-Uhersko, kolem r. 1910, návrh F.H. Kirsch, glazovaná a malovaná bělnina, výška 31 cm intaktní
232
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 580
dosažená cena
15 000 Kč
Art Krupp Berndorf, Rakousko
Secesní vázičky - 2 ks
233
1 500 Kč / 58 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena:
Secesní nůž na dopisy
Střední Evropa, počátek 20. stol., stříbřená mosaz
234
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
OSIRIS Metallwarenfabrik für Kleinkunst Walter Scherf & Co.
Dóza
235
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
Hlava ženy
236
18 500 Kč / 715 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Velká stolní lampa
237
5 500 Kč / 213 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Goldscheider WIEN
Dáma se škraboškou
238
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena: