Stahovací svítidlo

Čechy, 1. pol. 20. stol., leštěná mosaz, bílé opálové sklo, restaurováno, max. délka 140 cm, nově elektrifikováno

244 aukce 33

vyvolávací cena 5 500 Kč € 213

dosažená cena 5 500 Kč

pol. č.245
aukce: 33
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
pol. č.246
aukce: 33
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.247
aukce: 33
2 500 Kč / 97 €
vyvolávací cena:

pol. č.248
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
pol. č.249
aukce: 33
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.250
aukce: 33
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena: