fa Slezák, Čechy

Odkládací stolek - R10

Čechy, 30. léta 20.stol., výroba fa Slezák, typ R10, chromovaný obecný kov, dřevěné desky, rozměr 60 x 60 x 40 cm, odborně restaurováno

260 aukce 33

vyvolávací cena 4 000 Kč € 155

dosažená cena 4 000 Kč

pol. č.261
aukce: 33
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.262
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
pol. č.263
aukce: 33
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:

pol. č.264
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.265
aukce: 33
38 000 Kč / 1 469 €
vyvolávací cena:
pol. č.266
aukce: 33
38 000 Kč / 1 469 €
vyvolávací cena: