Dóza pes

Čína, 20. stol., cloissonne na měděném jádře, zlaceno, samostatné odnímatelné víko, dóza v podobě psa s rolničkou na krku, Buddhovy oči na prsou, výška 18 cm, na víku čtyři drobné oťuky

277 aukce 33

vyvolávací cena 10 000 Kč € 387

dosažená cena 10 000 Kč

pol. č.278
aukce: 33
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.279
aukce: 33
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
16 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.280
aukce: 33
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:

pol. č.281
aukce: 33
50 000 Kč / 1 933 €
vyvolávací cena:
pol. č.282
aukce: 33
28 000 Kč / 1 803 €
vyvolávací cena:
pol. č.283
aukce: 33
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena: