Soubor sklenic - 4 ks

Střední Evropa, po r. 1830, mléčné sklo přejímané barevným zlaceno, barevné emaily, 4 ks: 1 pohár s víkem a oroplastikou (fa Moser - 20. léta 20. stol.,1 velký oťuk), 3 sklenice, max. výška 23 cm

283 aukce 33

vyvolávací cena 6 000 Kč € 232

dosažená cena 25 000 Kč

pol. č.284
aukce: 33
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
pol. č.285
aukce: 33
8 500 Kč / 329 €
vyvolávací cena:
pol. č.286
aukce: 33
6 000 Kč / 232 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.287
aukce: 33
2 000 Kč / 77 €
vyvolávací cena:
pol. č.288
aukce: 33
6 500 Kč / 251 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.289
aukce: 33
2 000 Kč / 77 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: