Židle
Čechy, 20./30. léta 20. stol., výroba pravděp. fa Mücke Melder chromovaný obecný kov, překližka místy poškozena, rozměry 83,5 x 41 x 51 cm
Původní návrh židle Mart Stam v letech 1932-1935 pro fu Gebr. Thonet, pod č. B43. Lit.: Princip Thonet, Norimberk 1989, s. 247, obr. 185
287
vyvolávací cena
2 000 Kč
€ 77