Židle

Čechy, 20./30. léta 20. stol., výroba pravděp. fa Mücke Melder chromovaný obecný kov, překližka místy poškozena, rozměry 83,5 x 41 x 51 cm

Původní návrh židle Mart Stam v letech 1932-1935 pro fu Gebr. Thonet, pod č. B43. Lit.: Princip Thonet, Norimberk 1989, s. 247, obr. 185
287 aukce 33

vyvolávací cena 2 000 Kč € 77

pol. č.288
aukce: 33
6 500 Kč / 251 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.289
aukce: 33
2 000 Kč / 77 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.290
aukce: 33
12 500 Kč / 483 €
vyvolávací cena:
12 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.291
aukce: 33
3 500 Kč / 135 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.292
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.293
aukce: 33
3 500 Kč / 135 €
vyvolávací cena: