Střední Evropa, 20.- 30. léta 20. stol., chromovaný, niklovaný a částečně lakovaný obecný kov (nově opravováno, místy poškozeno), lakované dřevo, pojízdný stolek s nastavitelnou výškou i sklonem hlavní desky, teleskopická odkládací plocha, max. výška 135 cm