Scheiner Artur (1863-1938)

Návrh ilustrace Kohout

tuš, akvarel, papír, podlepeno černým papírem 23,5 x 18,5cm nesign.

310 aukce 33

vyvolávací cena 2 500 Kč € 97

dosažená cena 2 500 Kč