Scheiner Artur (1863-1938)
Návrh ilustrace Kohout
tuš, akvarel, papír, podlepeno černým papírem 23,5 x 18,5cm nesign.
310
vyvolávací cena
2 500 Kč
€ 97
dosažená cena
2 500 Kč