Hlava Pavel (1924 - 2003)

Váza s optiškou, 60. léta 20. stol.

kobaltové přejímané a opticky zdobené sklo, výška 29,5 cm Provenience: z majetku rodiny.

159 aukce 35

vyvolávací cena 35 000 Kč € 1 273

pol. č.1
aukce: 36
12 000 Kč / 438 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 36
10 000 Kč / 365 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 36
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.4
aukce: 36
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
pol. č.5
aukce: 36
7 000 Kč / 255 €
vyvolávací cena:
pol. č.6
aukce: 36
25 000 Kč / 912 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena: