Hliněnský Robert (1908-1979)

Bez názvu, 1970

akvarel, papír, pasparta, rám, sklo 52 x 36 cm

sign. na rubu UD Robert Hliněnský 1970
11 aukce 36

vyvolávací cena 12 000 Kč € 436

pol. č.12
aukce: 36
28 000 Kč / 1 022 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.13
aukce: 36
14 000 Kč / 511 €
vyvolávací cena:
pol. č.14
aukce: 36
22 000 Kč / 800 €
vyvolávací cena:

pol. č.20
aukce: 36
34 000 Kč / 1 236 €
vyvolávací cena:
pol. č.21
aukce: 36
6 000 Kč / 219 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.22
aukce: 36
6 000 Kč / 219 €
vyvolávací cena: