Scheiner Arthur (1863-1938)
Návrhy k ilustracím ?Kulihrášek sportovcem - 4 ks
tuš, akvarel, papír, podlepeno kartonem, čtyři vyobrazení z příběhu, 11,7 x 16,5 cm (1 kresba),sign. PD Art. Scheiner
362
aukce 36
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 146
dosažená cena
5 000 Kč