Kolář Jiří (1914-2002)
Bez názvu, 1981
barevná litografie, papír, 71/150, 27 x 29 cm, sign. PJ J. Kolář 81
Grafický list je volně loženou přílohou francouzského katalogu J. Koláře. Katalog přiložen.
96
aukce 38
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 180
dosažená cena
11 000 Kč