Novák Ladislav (1925–1999)

Juneaux, 1976

oboustranná komb. technika, papír, pasparta, rám, sklo, 31 x 23,5 cm, sign. monogramem 76

Provenience: Významná soukromá sbírka.
4 aukce 41

vyvolávací cena 2 000 Kč € 800

dosažená cena 26 000 Kč

pol. č.5
aukce: 41
55 000 Kč / 2 000 €
vyvolávací cena:
pol. č.6
aukce: 41
18 000 Kč / 655 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.7
aukce: 41
46 000 Kč / 1 672 €
vyvolávací cena:

pol. č.8
aukce: 41
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.9
aukce: 41
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.10
aukce: 41
85 000 Kč / 3 091 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena: