Mirvald Vladislav (1921–2003)

Krajina, 1970

olej, karton, rám, 21 x 21,5 cm, sign. LD VM 64, VM 70, na rubu věnování: Emilovi Vladislav Mirvald 1970

5 aukce 41

vyvolávací cena 55 000 Kč € 2 000

pol. č.6
aukce: 41
18 000 Kč / 655 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.7
aukce: 41
46 000 Kč / 1 672 €
vyvolávací cena:
pol. č.8
aukce: 41
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.9
aukce: 41
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.10
aukce: 41
85 000 Kč / 3 091 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.11
aukce: 41
40 000 Kč / 1 455 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena: