Kybal Antonín Rudolf (1901–1971), Družstevní Práce

Koberec

Československo, 30. léta 20. stol., návrh A. Kybal pro Krásnou Jizbu Družstevní Práce, v nabídce Krásné Jizby od r. 1936, vlněný, strojně vázaný koberec s vysokým chlupem, rozměry 248 x 425 cm, lehce poškozeno, nerestaurováno

Pravost potvrzena PhDr. Lucií Vlčkovou, PhD. Koberce v tomto provedení se vyskytují na trhu ojediněle. Lit.: Nabídkový leták Krásné Jizby Družstevní Práce, obrazová část, časopis Panorama. V nabídce Krásné jizby byl od prosince r. 1936 ve čtyřech barevných variantách.
20 aukce 41

vyvolávací cena 20 000 Kč € 727

dosažená cena 34 000 Kč

pol. č.21
aukce: 41
60 000 Kč / 2 182 €
vyvolávací cena:
pol. č.22
aukce: 41
480 000 Kč / 17 455 €
vyvolávací cena:
480 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.23
aukce: 41
44 000 Kč / 1 600 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.24
aukce: 41
180 000 Kč / 6 545 €
vyvolávací cena:
230 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.25
aukce: 41
3 800 000 Kč / 138 182 €
vyvolávací cena:
3 800 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.26
aukce: 41
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena: