Pisařík Petr (*1968)

Bez názvu, 2007

kombinovaná technika, plátno, rám, 82 x 104 cm, na rubu sign. Pisi 07, zn. 11.10.07

P. Písařík absolvoval v letech 1987–1994 Akademii výtvarných umění v Praze, v ateliérech Stanislava Kolíbala, Milana Knížáka a Aleše Veselého. Byl členem legendární skupiny Pondělí, která ve své době představovala nejprogresivnější tendence ve výtvarném umění. Účastnil se důležitých společných výstav, např. v r. 1996 Česká abstraHce v Galerii Václava Špály nebo v r. 1997 Snížený rozpočet v Mánesu, Praha.
21 aukce 41

vyvolávací cena 60 000 Kč € 2 182

pol. č.22
aukce: 41
480 000 Kč / 17 455 €
vyvolávací cena:
480 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.23
aukce: 41
44 000 Kč / 1 600 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.24
aukce: 41
180 000 Kč / 6 545 €
vyvolávací cena:
230 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.25
aukce: 41
3 800 000 Kč / 138 182 €
vyvolávací cena:
3 800 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.26
aukce: 41
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
pol. č.28
aukce: 41
80 000 Kč / 2 909 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena: