Pražský Hrad

Psací stůl

tištěné inventární č. PH 18847, Čechy, 19. stol., mahagonová dýha intarzovaná javorovou a švestkovou dýhou s geometrickými a kolorovanými motivy ovoce, čtyři uzamykatelné zásuvky, uzamykatelná posuvná horní deska, pod níž jsou ukryté čtyři tajné zásuvky, vysouvací psací deska potažená zelenou kůží s vtlačenou a zlacenou bordurou s ornamentálním dekorem, výška 85 cm, šířka 126,5 cm, hloubka 62 cm, velikost výsuvné desky šířka 66 x hloubka 59 cm, maximální rozložená hloubka 123 cm, odborně restaurováno

odhadní cena 350 000–500 000 Kč. Provenience: Psací stůl pochází ze sbírek Pražského hradu. V kartě sbírek Pražského Hradu je stůl veden ve Správě domácnosti Hradu a dále v Lánech. V r. 1964 byl smluvně předán Národnímu shromáždění, později soukromá sbírka.
30 aukce 41

vyvolávací cena 280 000 Kč € 10 182

pol. č.31
aukce: 41
180 000 Kč / 6 545 €
vyvolávací cena:
310 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.32
aukce: 41
150 000 Kč / 5 455 €
vyvolávací cena:
1 100 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.33
aukce: 41
350 000 Kč / 12 727 €
vyvolávací cena:
480 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.34
aukce: 41
700 000 Kč / 25 455 €
vyvolávací cena:
700 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.35
aukce: 41
35 000 Kč / 1 273 €
vyvolávací cena:
35 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.36
aukce: 41
95 000 Kč / 3 455 €
vyvolávací cena: