Ullmann Josef (1870–1922)

Za chalupami, 1915

olej, karton, rám, sklo, 45 x 62 cm, sign. PD tužkou G. Ullmann, 1915

Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

47 aukce 41

vyvolávací cena 60 000 Kč € 2 182

pol. č.48
aukce: 41
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.49
aukce: 41
40 000 Kč / 1 455 €
vyvolávací cena:
pol. č.50
aukce: 41
35 000 Kč / 1 273 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.51
aukce: 41
38 000 Kč / 1 382 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.52
aukce: 41
180 000 Kč / 6 545 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena: