Kaván František (1866–1941)
U zapadlého krajináře ve Vítanově, po r. 1910
olej, karton, rám, 69 x 91,5 cm, sign. PD Fr. Kaván, zn. PD U Zapadlého krajináře ve Vítanově, na rubu razítko vystaveno na výstavě Výt. umělců, Praha 1938, soupis díla č. 578
odhadní cena 250 000–300 000 Kč. Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
54
aukce 41
vyvolávací cena
200 000 Kč
€ 7 273