Skrepl Vladimír (*1955)

Ona, pes a svíčka, 2004

akryl, plátno, 145 x 145 cm, sign. na rubu V. Skrepl 2004, This is your life

odhadní cena 150 000–200 000 Kč. Umělecká tvorba V. Skrepla patří k nepřehlédnutelným projevům současné malířské scény. Divoká, neukázněná malba dráždí svou surovostí a antiestetičností. Do hutné malby vpisuje Skrepl nápisy a odkazuje k inspiraci graffiti a alterativní hudební scénou. V. Skrepl vystudoval dějiny umění na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Od r. 1994 je vedoucím ateliéru Malba II na Akademii výtvarných umění v Praze. V r. 2007 získal Cenu Jiřího Kovandy a v r. 2009 se stal laureátem Ceny Michala Ranného.
60 aukce 41

vyvolávací cena 120 000 Kč € 4 364

dosažená cena 120 000 Kč

pol. č.61
aukce: 41
50 000 Kč / 1 818 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.62
aukce: 41
110 000 Kč / 4 000 €
vyvolávací cena:
pol. č.63
aukce: 41
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.64
aukce: 41
22 000 Kč / 800 €
vyvolávací cena:
pol. č.65
aukce: 41
180 000 Kč / 6 545 €
vyvolávací cena:
pol. č.66
aukce: 41
50 000 Kč / 1 818 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena: