Zrzavý Jan (1890–1977)

Anděl, 1973

lept, papír, 16/100, pasparta, rám, sklo, 22,5 x 14,3 cm, sign. PD tužkou Jan Zrzavý, značeno v tisku UM ZJ

Uvedeno v soupisu: Dvořák Fr.: Jan Zrzavý, grafické dílo pod.číslem 1452/18.
64 aukce 41

vyvolávací cena 22 000 Kč € 800

pol. č.65
aukce: 41
180 000 Kč / 6 545 €
vyvolávací cena:
pol. č.66
aukce: 41
50 000 Kč / 1 818 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.67
aukce: 41
150 000 Kč / 5 455 €
vyvolávací cena:
150 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.68
aukce: 41
100 000 Kč / 3 636 €
vyvolávací cena:
pol. č.69
aukce: 41
110 000 Kč / 4 000 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.70
aukce: 41
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena: