Špaňhel Jakub (*1976)

Cesta – Z cyklu Benzinové pumpy, 2007

akryl, plátno, 80 x 120 cm, sign. na rubu Jakub Špaňhel 2007 Cesta

odhadní cena 120 000–150 000 Kč. Jakub Špaňhel patří mezi výrazné současné malíře. Svojí prací zaujal již v době studií, které absolvoval na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliérech Jiřího Davida a Milana Knížáka. Svoje studia zakončil diplomovu prací sérií obrazů z interiéru katedrál, který dnes patří k významným obrazovým cyklům, zároveň se již zde vyprofiloval jeho styl a pojetí malby. Má za sebou řadu samostatných i skupinových výstav, je zastopen ve sbírkách Galerie Klatovy v Klenové, Národní galerii v Praze, Východočeské galerii v Pardubicích, Galerii výtvarného umění v Chebu a Adam gallery v Brně.
68 aukce 41

vyvolávací cena 100 000 Kč € 3 636

pol. č.69
aukce: 41
110 000 Kč / 4 000 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.70
aukce: 41
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
pol. č.71
aukce: 41
42 000 Kč / 1 527 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.72
aukce: 41
180 000 Kč / 6 545 €
vyvolávací cena:
pol. č.73
aukce: 41
30 000 Kč / 1 091 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.74
aukce: 41
45 000 Kč / 1 636 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena: