Basjuk Ondřej (*1983)

Spadla z nebe, 2016

akryl, laky, plátno, 170 x 100 cm, sign. na rubu Basjuk O., Spadla z nebe

Ondřej Basjuk patří mezi představitele nejmladší malířské generace. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze obor grafika a Západočeskou univerzitu v Plzni – Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara obor Mediální a didaktická ilustrace a dále obor Design knižní kultury.
71 aukce 41

vyvolávací cena 42 000 Kč € 1 527

dosažená cena 42 000 Kč

pol. č.72
aukce: 41
180 000 Kč / 6 545 €
vyvolávací cena:
pol. č.73
aukce: 41
30 000 Kč / 1 091 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.74
aukce: 41
45 000 Kč / 1 636 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.75
aukce: 41
70 000 Kč / 2 545 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.76
aukce: 41
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.77
aukce: 41
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena: