Gross František (1909–1985)

Průmyslová krajina

olej, sololit, rám, 24 x 33 cm, sign. LD tužkou F. Gross

Provenience: Z rodiny autora.
73 aukce 41

vyvolávací cena 30 000 Kč € 1 091

dosažená cena 30 000 Kč

pol. č.74
aukce: 41
45 000 Kč / 1 636 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.75
aukce: 41
70 000 Kč / 2 545 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.76
aukce: 41
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.77
aukce: 41
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.78
aukce: 41
70 000 Kč / 2 545 €
vyvolávací cena:
pol. č.79
aukce: 41
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena: