Aukce 41
> Položka 73
Gross František (1909–1985)
Průmyslová krajina
olej, sololit, rám, 24 x 33 cm, sign. LD tužkou F. Gross
Provenience: Z rodiny autora.
73
aukce 41
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 091
dosažená cena
30 000 Kč
Kotík Pravoslav (1889–1970)
Setmění, 1939
74
41
45 000 Kč / 1 636 €
vyvolávací cena:
45 000 Kč
dosažená cena:
Loos Adolf (1870–1933), Thonet, fa
Párová křesla – 2 ks
75
41
70 000 Kč / 2 545 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
Podhajská Vilemína (Minka)
Selka ze souboru Jihočeský statek
76
41
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Špála Václav (18856–1946)
Artěl, Upomínkový předmět – Sněžka
77
41
12 000 Kč / 436 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Ottmar Otto (1886–1968)
Plakát Mariánské lázně
78
41
70 000 Kč / 2 545 €
vyvolávací cena:
Mucha Alfons (1860–1939)
Léto, 1896
79
41
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena: