Pojízdný servírovací stolek
Československo, 20.–30. léta 20. stol., lakované a mořené dýhované dřevo, niklovaný obecný kov, čiré sklo, guma, třípatrový pojízdný stolek se dvěma odnímatelnými servírovacími tácy, výška 66 cm, délka 70 cm, hloubka 44 cm, dva šrouby pozdější
91
aukce 41
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 655
dosažená cena
18 000 Kč