Pojízdný servírovací stolek

Československo, 20.–30. léta 20. stol., lakované a mořené dýhované dřevo, niklovaný obecný kov, čiré sklo, guma, třípatrový pojízdný stolek se dvěma odnímatelnými servírovacími tácy, výška 66 cm, délka 70 cm, hloubka 44 cm, dva šrouby pozdější

91 aukce 41

vyvolávací cena 18 000 Kč € 655

dosažená cena 18 000 Kč

pol. č.92
aukce: 41
80 000 Kč / 2 909 €
vyvolávací cena:
pol. č.93
aukce: 41
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.94
aukce: 41
55 000 Kč / 2 000 €
vyvolávací cena:

pol. č.95
aukce: 41
50 000 Kč / 1 818 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.96
aukce: 41
21 000 Kč / 764 €
vyvolávací cena:
pol. č.97
aukce: 41
16 000 Kč / 582 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena: