Aukce 41
> Položka 105
Merta Jan (*1952)
Šedý oheň II, 2003-5
olej, plátno, 35 x 35 cm, sign. na rubu Jan Merta, 2003-05
105
aukce 41
vyvolávací cena
60 000 Kč
€ 2 182
Infante Francesco Arana (*1943)
Květinová konstrukce v mracích, 2008
106
41
100 000 Kč / 3 636 €
vyvolávací cena:
Thepot Roger Francois (1925–2003)
Op-art, 1971
107
41
5 000 Kč / 182 €
vyvolávací cena:
Op-art, 1969 – 3 ks
108
41
5 500 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
Tschaschnik Ilja Gregorewitch (1902–1929)
Album Suprematistických kompozicí – 6 ks
109
41
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Lodewig Lodewijk
Op-artový reliéf (80.2), 70. léta 20. stol.
110
41
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
Lodewig Lodewijk
Op-artový reliéf (74.17), 70. léta 20. stol.
111
41
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena: