Thepot Roger Francois (1925–2003)

Op-art, 1971

serigrafie, 2/80, papír, 54,5 x 72,5 cm, sign. PD tužkou Thepot 71

Provenience: Významná zahraniční sbírka z Kolína nad Rýnem, získáno z ateliéru autora.

107 aukce 41

vyvolávací cena 5 000 Kč € 182

pol. č.108
aukce: 41
5 500 Kč / 200 €
vyvolávací cena:
pol. č.109
aukce: 41
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.110
aukce: 41
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.111
aukce: 41
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.112
aukce: 41
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
pol. č.113
aukce: 41
28 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena: