modrý sítotisk na aluminiové fólii, 74/100, rám, sklo, na dvou okrajích drobně poškozen, 59 x 42 cm,na rubu papírový štítek, sign. H. Demartini, razítko edition Hoffmann, Frankfurt
Provenience: Významná zahraniční sbírka z Kolína nad Rýnem, získáno z ateliéru autora. Publikováno: Hugo Demartini. Gallery 2010, s. 145.