Neuhaus Josef (1923–1999)

Kompozice – 3 ks

sítotisk, papír, 20/50 (2x), 19/50, 48,5 x 68 cm, sign. PD Josef Neuhaus

Provenience: Významná zahraniční sbírka z Kolína nad Rýnem, získáno z ateliéru autora. J. Neuhaus, významný německý sochař a grafik, vystudoval ve 2. pol. 40. let 20. stol. Akademii v Düsseldorfu. Jeho práce vychází z tradice tzv. konkrétního umění. Prostřednictvím základních geometrických forem zkoumá ve svém díle plný a prázdný objem a blíží se k minimalismu.

115 aukce 41

vyvolávací cena 6 000 Kč € 218

pol. č.1
aukce: 42
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 42
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 42
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.4
aukce: 42
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
pol. č.5
aukce: 42
30 000 Kč / 1 110 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 42
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena: