Aukce 42
> Položka 39
Cína Jelínek František (1882–1961)
Předjaří
olej, plátno, rám, 37 x 51 cm, sign. LD Cína Jelínek
Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
39
aukce 42
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 555
Piepenhagen August Bedřich (1791–1868)
Bystřina ve skalnatých horách, 60. léta 19. stol.
40
42
75 000 Kč / 2 775 €
vyvolávací cena:
160 000 Kč
dosažená cena:
Laeuger Max (1864 - 1952)
Váza s citroníky
41
42
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
Šetelík Jaroslav (1881–1955)
Červánky nad Hradčany
42
42
110 000 Kč / 4 070 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
Psací stůl a židle ze zámecké hájovny zámku Plumlov
43
42
65 000 Kč / 2 405 €
vyvolávací cena:
Jurkovič Samo Dušan (1868–1947)
Toaletní stolek Vesna
42
150 000 Kč / 5 549 €
vyvolávací cena:
Hudeček Antonín (1872–1941)
Lesní zátiší s řekou, kolem r. 1930
42
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: