Hudeček Antonín (1872–1941)

Lesní zátiší s řekou, kolem r. 1930

olej, karton, rám, 41,5 x 23,5 cm, sign. PD Ant. Hudeček

Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
45 aukce 42

vyvolávací cena 18 000 Kč € 666

dosažená cena 18 000 Kč

pol. č.46
aukce: 42
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
pol. č.47
aukce: 42
38 000 Kč / 1 406 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.48
aukce: 42
30 000 Kč / 1 110 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.49
aukce: 42
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
pol. č.50
aukce: 42
55 000 Kč / 2 035 €
vyvolávací cena:
100 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.51
aukce: 42
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena: