Havelka Roman (1877–1950)

Lesní říčka

olej, karton, rám, 31 x 40,5 cm, sign. LD Rom. Havelka

Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
46 aukce 42

vyvolávací cena 16 000 Kč € 592

pol. č.47
aukce: 42
38 000 Kč / 1 406 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.48
aukce: 42
30 000 Kč / 1 110 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.49
aukce: 42
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:

pol. č.50
aukce: 42
55 000 Kč / 2 035 €
vyvolávací cena:
100 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.51
aukce: 42
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.52
aukce: 42
26 000 Kč / 962 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena: