Dvořák Bohuslav (1867–1951)
Krajina s chalupami, kolem r. 1910
olej, plátno na kartonu, rám, 37,5 x 46 cm, sign. PD B. Dvořák
Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem. Lit.: M. Zachař: Krajina domova Bohuslava Dvořáka. Praha 2014. Katalog přiložen k položce.
54
aukce 42
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 555