Procházka Jaro (1886–1949)

Střáž nad Nežárkou, kolem r. 1930

olej, karton, rám, 35 x 41,5 cm, sign. LD Jaro Procházka Stráž n./ Než

Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michalelem Zachařem.

55 aukce 42

vyvolávací cena 18 000 Kč € 666

pol. č.56
aukce: 42
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
pol. č.57
aukce: 42
120 000 Kč / 4 440 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.58
aukce: 42
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:

pol. č.59
aukce: 42
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.60
aukce: 42
120 000 Kč / 4 440 €
vyvolávací cena:
pol. č.61
aukce: 42
75 000 Kč / 2 775 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena: