Dupoma, Duchcov, fa
vtlač. č. 13743 II. 35, zelaná a hnědá podglaz. zn. Dupoma, Čechy, Duchcov, fa Dupoma (později Royal Dux), 20. léta 20. stol., pórovina, malováno, zlaceno, bohatě členěné a pestře dekorované tělo s abstraktním vzorem, výška 22 cm, spodní lem vázy drobně odborně restaurován
84
aukce 42
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 259
dosažená cena
7 500 Kč