Kolíbal Stanislav (*1925)

Deset leptů, 1997

10 leptů, papír Fabriano Elle Erre, 9/25, slepotisková značka Aulos, kartonová sloha s dřevěnou výstuží, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Kolíbal

Lepty vznikly na motivy kreseb ze 70. let 20. stol. Úvodní text z knihy P. Vopěnky Rozpravy s geometrií. Bibliofilii vydalo nakladatelství Aulos v r. 1997.
106 aukce 42

vyvolávací cena 100 000 Kč € 3 700

pol. č.107
aukce: 42
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
pol. č.108
aukce: 42
13 000 Kč / 481 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.109
aukce: 42
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.110
aukce: 42
45 000 Kč / 1 665 €
vyvolávací cena:
pol. č.111
aukce: 42
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.112
aukce: 42
120 000 Kč / 4 440 €
vyvolávací cena:
140 000 Kč
dosažená cena: