Aukce 42
> Položka 125
Oliva Viktor (1861–1928)
Zelný trh v Praze, 1885
olej, deska, rám, 28,5 x 30 cm, sign. PD OV, na rubu výstavní razítko z r. 1907
125
aukce 42
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 659
dosažená cena
46 000 Kč
Tavík František Šimon (1877–1942)
Apsida Notre Dame v zimě, Paříž, 1924
126
42
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Ve větru, 1907
127
42
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
Strasser Arthur (1854–1927), Amphora, fa
Marcus Antonius – plastika pro světovou výstavu v Paříži 1900
128
42
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
Nápojová souprava – 7 ks
129
42
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
Dětská židle
130
42
9 500 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
Hubáček Josef (1863–1938)
Přímořská krajina s domky, 1927
131
42
28 000 Kč / 1 036 €
vyvolávací cena: