Oliva Viktor (1861–1928)

Zelný trh v Praze, 1885

olej, deska, rám, 28,5 x 30 cm, sign. PD OV, na rubu výstavní razítko z r. 1907

125 aukce 42

vyvolávací cena 18 000 Kč € 659

dosažená cena 46 000 Kč

pol. č.126
aukce: 42
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.127
aukce: 42
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:

pol. č.129
aukce: 42
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
pol. č.130
aukce: 42
9 500 Kč / 351 €
vyvolávací cena:
pol. č.131
aukce: 42
28 000 Kč / 1 036 €
vyvolávací cena: