Scheiner Arthur (1863–1938)

Kulihrášek sportovcem

tuš, akvarel, 11,5 x 16 cm, sign. PD Art. Scheiner

141 aukce 42

vyvolávací cena 5 000 Kč € 185

pol. č.142
aukce: 42
63 000 Kč / 2 331 €
vyvolávací cena:
pol. č.143
aukce: 42
74 000 Kč / 2 738 €
vyvolávací cena: